top of page

TRENÉŘI

Jana Fabingerová

Jmenuji se Jana, od roku 2007 vedu skupinové, ale i individuální lekce jógy. Umím si poradit i s nastávajícími maminkami. V rámci gravidjógy společně projdeme těhotenstvím a po porodu vrátíme tělo zpět do formy. Postupně jsem do své praxe přidala i TRX, díky kterému s klienty budujeme sílu středu těla. To vše se hodí néjen na náročnější jógové pozice, ale i do běžného života V MoonGym se můžeme v současné době setkat na skupinových lekcích Fyziojógy, TRX a osobních trénincích při kterých váhou vlastního těla posílime střed, mobilitu a srovnáme případné svalové disbalance.

Jana_edited.jpg

Jitka Hálová

Jmenuji se Jitka a jsem osobní trenérka malých i velkých v MoonGym. Pro ty nejmenší připravuji Šikulovskou herničku, ve které se s pomocí svých rodičů zdokonalují a rozvíjí v oblasti hrubé a jemné motoriky. Pro předškolní děti jsem založila kroužek Pohyboví šikulové. A nakonec s těmi velkými „dospěláky“ pracuji jako osobní trenér, kdy mým hlavním zaměřením je správná funkčnost těla v jeho přirozeném pohybu. V roce 2018 jsem úspěšně dokončila studium navazujícího stud. programu Tělesná výchova a sport na FTVS v Praze. 6 let jsem působila jako učitelka TV na ZŠ (1. i 2. stupeň) než jsem odešla na mateřskou dovolenou. Být mámou na plný úvazek mi ale nezabránilo dál pracovat jako osobní trenérka. Další podrobné informace naleznete na stránce: https://jitkatrenerka.webnode.cz/

Jitka_edited_edited.jpg

Michaela Kyrych

Studovala jsem FTVS UK, obor trenérství, kde bylo mou specializací tenis a lyžování. Přes získání licence tenisového trenéra a lyžařského instruktora jsem se dostala k OCR závodům. Nyní se věnuji přípravě OCR závodníků na extrémní překážkové závody. Od těch nejmenších, až po ty nejstarší v MoonGym trénujeme každé úterý techniku překážek, pokud závodník chce spolupracovat ve větším rozsahu, připravím ho také běžecky a silově. Bohužel u mě není možné objednat osobní trénink.

kyrych 3_edited_edited_edited_edited_edi

Jan Čížek

Jmenuji se Honza a věnuju se silovému a kondičnímu tréninku. Držím se hesla, že každý je pro mě atlet, protože, ať už je člověk aktivní sportovec nebo ne, tak ve svém životě něco zvedá, tlačí a nosí. Takže ať už je cílem člověka být lepší ve svém sportu, zhubnout nebo se jen ve svém těle cítit lépe, silový trénink ve správné míře může jen pomoci. Abych dosahoval se svými klienty co nejlepších výsledků, tak se snažím jako trenér neustále posouvat a učit se od největších českých i světových jmen v oboru tréninku a holistického přístupu jako jsou Paul Chek, Nick Tumminello, Karl Gilligan, Markus Schreyer, Aleš Pařez a další.

Jan_edited.jpg

Alena Staníčková

Jmenuju se Alena. Tanci se věnuji už od svých šesti let. Jako malá jsem čtyři roky dělala sportovní aerobik a poté jsem přešla na styl show dance, kterému se teď věnuji již osmím rokem a s ním i moderní gymnastice. Také dělám již třetím rokem street dance a mtv dance a stále nabírám zkušenosti z dalších stylů tance a sportu. Momentálně studuji na střední škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Tanec a práce s dětmi mě velmi naplňuje a těším se až se budeme potkávat na trénincích v TSC MOON a MOON GYMU.

DSC_1025_edited_edited.jpg

Jolana Hořejší

Jmenuji se Jolana Hořejší, jsem osobní fitness trenér a fyzioterapeut. Ve svých trénincích se zaměřuji nejen na rozvoj pohybových dovedností, ale zároveň na prevenci bolesti a porozumění pohybu od úplných základů. Během tréninku se mnou můžeme pracovat na práci se svalovými dysbalancemi, rozvoji svalové síly, fyzické kondici, vytrvalosti, snaze zhubnout nebo na nabírání svalové hmoty. Jako fyzioterapeut Vám zároveň dokáži pomoci od bolestivých stavů pohybového aparátu (nejčastěji bolestí zad, kolenních či ramenních kloubů) od hledání příčiny bolesti po její řešení a jeho aplikaci do sportovních aktivit. V trénincích upřednostňuji cvičení těla v komplexních vzorcích, které lze aplikovat nejen v posilovně, ale i běžném životě. Využívám cvičení s vlastní vahou i externí zátěží (kettlebelly, osy, činky apod.) v závislosti na schopnostech, zkušenostech a přáních každého klienta. Mou vizí je pomoci klientům udržovat si pružné, zdravé a především šťastné tělo i mysl a neomezeně překonávat své limity.

Jolana _edited.jpg

Dominika Demjan

Dominika se věnuje převážně cvičení s vlastní vahou, cvičení na balančních pomůckách a běhu. Pokud byste se rádi dozvěděli o Dominice více, navštivte její stránky www.dominika-chalupova.cz, kde najdete veškeré potřebné informace a zajímavosti o tom, čemu se věnuje.

Dominika_edited.jpg

František Bureš

Jmenuji se František Bureš v roce 2015 jsem založil klub Street workout Kladno, kde působím jako trenér. Street workout je cvičení s vlastní vahou těla (calisthenika). Ve stejném roce jsem absolvoval trenérský kurz v trenérské škole FitPraha. Za svůj největší sportovní úspěch považuji titul juniorského mistra ČR v lightkontaktu (ČSFU). Mám rád všechny výzvy a sport beru jako odreagování se od běžných starostí. Bohužel u mě není možné objednat osobní trénink.

František_edited.jpg

Honza Peroutka

Jmenuji se Honza Peroutka a jsem osobní trenér a instruktor skupinových lekcí. Ve svých trénincích se zaměřuji na rozvoj pohybových dovedností, prevenci proti bolesti a osvojení si základních pohybových návyků. Během tréninku se můžeme zaměřit na redukci váhy, nabírání svalové hmoty, ale také na práci se svalovými dysbalancemi. V případě zájmu se můžeme domluvit i na sestavení jídelníčku na míru, protože jídlo je 80% úspěchu. Využívám cvičení jak s vlastní vahou, tak i se zátěží, vše s přihlédnutím k potřebám klienta a zkušenostem. Mým cílem je pomoci klientům udržovat zdravé a funkční tělo i mysl a neustále na sobě pracovat.

20230630_160450_edited.jpg

Lucie Kalinová

Ahoj, jmenuji se Lucka. Od mala se věnuji sportu a to karate a atletice. Po mateřské dovolené jsem se rozhodla věnovat se sportu a dětem naplno. Již 10 let jsem lektorem sportovní gymnastiky. Čtvrtým rokem jsem lektorem juda a kondiční lektor. Další náplní mé práce je organizace dětských akcí, které mě velice baví. Energie dětí je pro mě motorem a ten dětský úsměv - to se nedá ani popsat.

DSC_1016_edited.jpg

Anežka Vránová

Ahoj, jmenuji se Anežka a sport je můj koníček už od malička. Nejprve jsem se jako malá věnovala 4 roky cvičení v Kladenském Sokole. Poté jsem 5 let závodně plavala, ale nakonec mé srdce ovládl tanec a 8 let se věnuji Street dance a poslední 3 toky se rozvíjím i o další druhy tance. Studuji obor Pedagogické lyceum na Střední Scio škole. Na práci s dětmi mě naplňuje vidět jejich rozvoj, zlepšování se a radost z pohybu.

DSC_1040_edited.jpg

Zuzana Dianová

Ahoj, jmenuji se Zuzka a studuji Sportovní gymnázium v Kladně. Tanci se věnuji od tří let, kdy jsem začala se sportovním aerobikem a orientálními tanci. Později jsem přešla na breakdance a sportovní gymnastiku, kterou jsem po dvou letech vyměnila za gymnastiku moderní. Té se věnuji již šestým rokem a druhým rokem ji vyučuji. Krom toho se věnuji několik let i tanečnímu stylu Showdance. Ráda předávám své zkušenosti a právě s dětmi mě to baví nejvíce.

DSC_1029_edited.jpg

Tereza Peštová

Ahoj, jmenuji se Terka! Tanci, cvičení a sportu se věnuji od 3 let, nejdříve jsem dělala 10 let sportovní aerobik a poté jsem začala dělat i street dance, tomu se nyní věnuji 13 let. Tanečníky budu učit letos 9 rokem. Mám vystudovaná multimédia a momentálně pracuji jako moderátor a v České televizi. Tanec a učení dětí mě velmi naplňuje, a proto jsem se rozhodla se tomu věnovat naplno a založila jsem TSC MOON a MOON GYM.

DSC_1007_edited.jpg
bottom of page