top of page

TRENÉŘI

Jmenuji se Jana, od roku 2007 vedu skupinové,ale i individuální lekce jógy. Umim si poradit i s nastavajicimi maminkami. V ramci gravidjogy spolecne projdeme tehotenstvim a po porodu vratime telo zpět do formy. Postupně jsem do sve praxe přidala i TRX, díky kterému s klienty budujeme sílu středu těla. To vše se hodí nejen na náročnější jogove pozice,ale i do běžného života V MoonGym se můžeme v současné době setkat na skupinových lekcích Fyziojogy, TRX a osobních trénincích při kterých váhou vlastního těla posílime střed, mobilitu a srovname případné svalove disbalance.

Jana Fanbingerová

Návrh bez názvu (3).jpg

Jmenuji se Jitka a jsem osobní trenérka malých i velkých v Moon Gym. Pro ty nejmenší připravuji Šikulovskou herničku, ve které se s pomocí svých rodičů zdokonalují a rozvíjí v oblasti hrubé a jemné motoriky. Pro předškolní děti jsem založila kroužek Pohyboví šikulové. A nakonec s těmi velkými „dospěláky“ pracuji jako osobní trenér, kdy mým hlavním zaměřením je správná funkčnost těla v přirozeném pro něj pohybu. V roce 2018 jsem úspěšně dokončila studium navazujícího stud. programu Tělesná výchova a sport na FTVS v Praze. 6 let jsem působila jako učitelka TV na ZŠ (1. i 2. stupeň) než jsem odešla na mateřskou dovolenou. Být mámou na plný úvazek mi ale nezabránilo dál pracovat jako osobní trenérka. Další podrobné informace naleznete na stránce: https://jitkatrenerka.webnode.cz/

Jitka Hálová

Návrh bez názvu (3).jpg

Připravujeme

Studovala jsem FTVS UK, obor trenérství, kde mou specializací byl tenis a lyžování. Pres získání licence tenisového trenéra a lyžařského instruktora jsem se dostala k OCR závodům. Nyní se věnuji přípravě OCR závodníkům na extrémní překážkové závody. Od těch nejmenších, až po ty nejstarší v moon gym trenujeme každé úterý techniku překážek, pokud závodník chce spolupracovat ve větším rozsahu, připravím ho také běžecky a silově.

Michaela Kyrych

Návrh bez názvu (3).jpg

Připravujeme

Dominika se věnuje převážně cvičení s vlastní vahou, cvičení na balančních pomůckách a běhu. Pokud byste se rádi dozvěděli o Dominice více, navštivte její stránky www.dominika-chalupova.cz, kde najdete veškeré potřebné informace a zajímavosti o tom, čemu se věnuje.

Dominika Chalupová

Návrh bez názvu (3).jpg

Připravujeme

Jolana Hořejší

Jmenuji se Jolana Hořejší, jsem osobní fitness trenér a fyzioterapeut. Ve svých trénincích se zaměřuji nejen na rozvoj pohybových dovedností, ale zároveň na prevenci bolesti a porozumění pohybu od úplných základů. Během tréninku se mnou můžeme pracovat na práci se svalovými dysbalancemi, rozvoji svalové síly, fyzické kondici, vytrvalosti, snaze zhubnout nebo na nabírání svalové hmoty. Jako fyzioterapeut Vám zároveň dokáži pomoci od bolestivých stavů pohybového aparátu (nejčastěji bolestí zad, kolenních či ramenních kloubů) od hledání příčiny bolesti po její řešení a jeho aplikaci do sportovních aktivit. V trénincích upřednostňuji cvičení těla v komplexních vzorcích, které lze aplikovat nejen v posilovně, ale i běžném životě. Využívám cvičení s vlastní vahou i externí zátěží (kettlebelly, osy, činky apod.) v závislosti na schopnostech, zkušenostech a přáních každého klienta. Mou vizí je pomoci klientům udržovat si pružné, zdravé a především šťastné tělo i mysl a neomezeně překonávat své limity.

Návrh bez názvu (3).jpg

Připravujeme

František Bureš

Jmenuji se František Bureš v roce 2015 jsem založil klub Street workout Kladno, kde působím jako trenér. Street workout je cvičení s vlastní vahou těla (calisthenika). Ve stejném roce jsem absolvoval trenérský kurz v trenérské škole FitPraha. Za svůj největší sportovních úspěch považuji titul juniorského mistra ČR v lightkontaktu (ČSFU). Mám rád všechny výzvy a sport beru jako odreagování se od běžných starostí.

man-silhouette-vector-23997845.jpg

Připravujeme

Jmenuji se Honza a věnuju se silovému a kondičnímu tréninku. Držím se hesla, že každý je pro mě atlet, protože, ať už je člověk aktivní sportovec nebo ne, tak ve svém životě něco zvedá, tlačí a nosí. Takže ať už je cílem člověka být lepší ve svém sportu, zhubnout nebo se jen ve svém těle cítit lépe, silový trénink ve správné míře může jen pomoci. Abych dosahoval se svými klienty co nejlepších výsledků, tak se snažím jako trenér neustále posouvat a učit se od největších českých i světových jmen v oboru tréninku a holistického přístupu jako jsou Paul Chek, Nick Tumminello, Karl Gilligan, Markus Schreyer, Aleš Pařez a další.

man-silhouette-vector-23997845.jpg

Připravujeme

Jan Čížek

Připravujeme

bottom of page