top of page
DSC_4659_edited.jpg

Ahoj, jmenuji se Terka! Tanci, cvičení a sportu se věnuji od 3 let, nejdříve jsem dělala 10 let sportovní aerobik a poté jsem začala dělat i street dance, tomu se nyní věnuji 13 let. Tanečníky budu učit letos 9 rokem. Mám vystudovaná multimédia a momentálně pracuji jako moderátor a v České televizi. Tanec a učení dětí mě velmi naplňuje, a proto jsem se rozhodla se tomu věnovat naplno a založila jsem TSC MOON a MOON GYM.

DSC_4584 kopie.jpg
Tereza Peštová

Street dance A

Street dance B

Retro dance

Vedoucí centra

Ahoj, jmenuji se Lůca! Již 6 let jsem se věnovala show dance, moderně a baletu a 6 let se věnuji street dancu. Tančila jsem na Kladně a nyní v Praze. Mám za sebou 4 roky lektorské praxe. Baví mě se pořád vzdělávat ve formě navštěvování tanečních workshopů všeho druhu a načerpané znalosti se snažím předávat dál a dál. Mám vystudovanou střední ekonomickou školu s cestovním ruchem a dále Vysokou školu obchodní - obor Management leteckých podniků, kde jsem již úspěšně dokončila magisterské  studium. Velmi mě také naplňuje práce s dětmi a proto pořádám i různé dětské akce.

DSC_4608.jpg
Lucie Faltisová

MTV dance

Fit dance

Street dance B

Contemporary

Vedoucí ekonomického oddělení

Ahoj já jsem Naty a jsem studentka obchodní akademie Slaný. Tanci se věnuji už od tří let, začala jsem chodit na latinsko americké tance, které jsem dělala 5 let. Poté jsem 3 roky tancovala Street dance. Jelikož jsem se od mala stavěla na špičky a hrozně mě to bavilo, tak jsem začala v jedenácti letech dělat Show dance, který jsem dělala 4 roky. Také jsem 2 roky cvičila moderní gymnastiku. Nyní se věnuji už druhým rokem i MTV dance.

DSC_4616.jpg
Natálie Barcalová

Mini dance

Show dance A

Vedoucí akcí

Ahoj, jmenuji se Leontýna, ale lidi mi říkají Lea. Už od malička se věnuji sportu. Začínala jsem s volejbalem ze kterého jsem následovně přešla na basketbal. I přes moji úspěšnost v míčových sportech, mě vždy lákal tanec kterému se momentálně věnuji pátým rokem, z čehož se celých pět let věnuji Street dance, který už druhým rokem v TSC Moon vyučuji. Když mě zrovna neuvidíte na tanečním sále můžete mě potkat na naší recepci. Studuji střední zdravotnickou školu na Kladně. Práce s dětmi mě moc baví a těším se na všechny, kteří to se mnou přijdou pořádně rozjet!

DSC_4595.jpg
Leontýna Mejdrová

TikTok dance

Street dance C

Vedoucí recepce

Jmenuju se Alena. Tanci se věnuji už od svých šesti let. Jako malá jsem čtyři roky dělala sportovní aerobik a poté jsem přešla na styl show dance, kterému se teď věnuji již osmím rokem a s ním i moderní gymnastice. Také dělám již třetím rokem street dance a mtv dance a stále nabírám zkušenosti z dalších stylů tance a sportu. Momentálně studuji na střední škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Tanec a práce s dětmi mě velmi naplňuje a těším se až se budeme potkávat na trénincích v TSC MOON a MOON GYMU.

DSC_4633.jpg
Alena Staníčková

Show dance B

Ahoj, jmenuji se Bára a orientálnímu tanci se věnuji 15 let, jak klasickému orientálnímu tanci, tak jeho moderním formám. Od roku 2009 působím v tanečním souboru Sirrael, se kterým jsme se účastnili nejrůznějších veřejných vystoupení a tanečních soutěží, z úspěchů např. 1. místo na Mistrovství ČR CDO, 4. Místo na ME a řada dalších. Dále se vzdělávám u předních lektorů v oboru. Kromě tance se věnuji hudbě, zpívám, hraji na klavír a varhany. Vystudovala jsem hudební gymnázium v Praze a nyní studuji Hudební výchovu a Český jazyk na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity.

DSC_4623.jpg
Barbora Harigelová

Orientální tance

bottom of page