IMG_8650.jpg
Tereza Peštová

Street dance A

Street dance B 

Retro dance 

Vedoucí centra

Ahoj, jmenuji se Terka! Tanci se věnuji od 3 let, nejdříve jsem dělala 10 let sportovní aerobik a poté jsem začala dělat i street dance, tomu se nyní věnuji 11 let. Tanečníky budu učit letos 7 rokem. Mám vystudovaná multimédia a momentálně pracuji jako moderátor v rádiu Relax a v České televizi. Tanec a učení dětí mě velmi naplňuje, a proto jsem se rozhodla se tomu věnovat naplno a stala jsem se tak vedoucím celého TSC MOON a lepší věc jsem nemohla udělat.

Ahoj, jmenuji se Týna! Tanci se věnuji již 14 let a to konkrétně tanečnímu stylu art dance/show dance a základům jazz dance, moderny, contemporary, lyrical a baletu. Za svou taneční kariéru jsem několikrát dosáhla titulu mistryně ČR ve skupinových choreografiích. Jsem vyznamenaný maturant oboru multimediální tvorba a také vlastním certifikát pedagoga volnočasových aktivit. V roce 2018 jsem absolvovala jeden rok na taneční konzervatoři v Praze. Jako lektor tance působím od roku 2016. Mojí největší zálibou je tanec, kterému věnuji velkou část svého volného času, a proto se snažím v tomto oboru neustále vzdělávat a zlepšovat. Momentálně jsem členkou jednoho z nejúspěšnějších tanečních studií v ČR pod vedením profesionálních tanečníků.Mojí další zálibou je samozřejmě učení dětí a možnost jim předat své taneční znalosti. V TSC Moon působím již rok jako lektor show dance a správce sociálních sítí.

IMG_8688.jpg
Kristýna Soudná

Show dance A

Show dance B

Správce sociálních sítí

IMG_8601.jpg
Barbora Junková

Street dance C 

Děti na startu 

Kostymérka

Ahoj, jmenuji se Barča! Tanci se věnuji již 11 let, z čehož se čtvrtým rokem budu věnovat lektořině našich nejmladších tanečníků a dětí. Baví mě také veškeré míčové sporty, rozvoj flexibility a vytrvalosti. Proto v našem tanečním a sportovním centru mám na starost kroužky street dance a děti na startu. Ve svém soukromém životě se věnuji studiu vysoké školy, kde studuji obor Ekonomika a managment, který bych měla v následujícím roce zakončit bakalářskou prací. Dále také různým pohybovým aktivitám jako je například jízda na kole, běh nebo čistě jen procházka po našem krásném venkově.

Ahoj, jmenuji se Anděla, pro tebe Angee. Chodím na Obchodní akademii na Kladně, ale studovala jsem hudbu, které se věnuji od malinka. Zpívám, hraju na klavír a samozřejmě tancuju. Ráda se pohybuju na sociálních sítích, kde se snažím vytvářet svůj originální obsah.

IMG_8731.jpg
Anděla Dočekalová

Tik tok dance

Make-up artistka

Ahoj, jmenuji se Lucka a věnuji se tanci od dětství, mám 18letou pedagogickou praxi z toho jsem 5 rokem ve vedení tanečního centra. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu a arteterapeutické vzdělání na Masarykově univerzitě, momentálně studuji školský management. Pracuji v managementu se sportovním zbožím.

DSCF1090.jpg
Lucie Žáková

Cvičení pro ženy

Taneční hrátky pro rodiče a děti

Zástupkyně vedoucí centra

IMG_8612.jpg
Lucie Faltisová

MTV dance

FIT dance

Vedoucí ekonomického oddělení

Ahoj, jmenuji se Lůca! Již 6 let jsem se věnovala show dance, moderně a baletu a 5 let se věnuji street dancu. Tančila jsem na Kladně a nyní v Praze. Mám za sebou 3 roky lektorské praxe. Baví mě se pořád vzdělávat ve formě navštěvování tanečních workshopů všeho druhu a načerpané znalosti se snažím předávat dál a dál. Mám vystudovanou střední ekonomickou školu s cestovním ruchem a nyní pokračuji ve studiu na vysoké škole obchodní - obor Management leteckých podniků, kde jsem již úspěšně dokončila bakalářské studium.

Ahoj, jmenuji se Áďa. Vystudovala jsem Střední odbornou zdravotnickou školu v Praze. Tanci se věnuji již od 7 let. Zkoušela jsem i aerobik, ale od 8 let se věnuji show dance. V tanečním světě jsem 2x dosáhla druhého místa v mistrovství ČR, ale i několika jiných hezkých umístění v soutěžích. Momentálně se více zabývám stylem contemporary dance, který vám budu předávat v open classech.

DSCF1042.jpg
Adéla Faltisová

Contemporary open classes

Ahoj, jmenuji se Milena a pracuji jako učitelka ve školce. Také jsem trenérka moderní gymnastiky a baletu v TSC Moon. Gymnastiku jsem cvičila již od pěti let závodně v Praze a stále ji ještě aktivně cvičím. Již 10 let trénuji moderní gymnastky nejprve v Praze, nyní zde na Kladně.

IMG_8625.jpg
Milena Nyklesová

Moderní gymnastika A

Moderní gymnastika B

Moderní gymnastika C

Ahoj, jmenuji se Patricie a studuju na Obchodní akademii v Kladně. 3 roky jsem tančila hiphop v Moskvě a 3 roky jsem dělala sportovní aerobik na Kladně.

IMG_8708.jpg
Patricie Seidlová

Mini dance

Tik tok dance 

Správce recepce