top of page
LEKTORI.jpg
IMG_8650.jpg
Tereza Peštová

Street dance A

Street dance B 

Retro dance

Gymnastika A , C

Vedoucí centra

Ahoj, jmenuji se Terka! Tanci se věnuji od 3 let, nejdříve jsem dělala 10 let sportovní aerobik a poté jsem začala dělat i street dance, tomu se nyní věnuji 11 let. Tanečníky budu učit letos 7 rokem. Mám vystudovaná multimédia a momentálně pracuji jako moderátor v rádiu Relax a v České televizi. Tanec a učení dětí mě velmi naplňuje, a proto jsem se rozhodla se tomu věnovat naplno a stala jsem se tak vedoucím celého TSC MOON a lepší věc jsem nemohla udělat.

Ahoj, jmenuji se Lůca! Již 6 let jsem se věnovala show dance, moderně a baletu a 6 let se věnuji street dancu. Tančila jsem na Kladně a nyní v Praze. Mám za sebou 4 roky lektorské praxe. Baví mě se pořád vzdělávat ve formě navštěvování tanečních workshopů všeho druhu a načerpané znalosti se snažím předávat dál a dál. Mám vystudovanou střední ekonomickou školu s cestovním ruchem a dále Vysokou školu obchodní - obor Management leteckých podniků, kde jsem již úspěšně dokončila magisterské  studium. Velmi mě také naplňuje práce s dětmi a proto pořádám i různé dětské akce.

IMG_8612.jpg
Lucie Faltisová

MTV dance

FIT dance

Contemporary

Vedoucí ekonomického oddělení

Ahoj, jmenuji se Lucka a věnuji se tanci od dětství, mám 18letou pedagogickou praxi z toho jsem 5 rokem ve vedení tanečního centra. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu a arteterapeutické vzdělání na Masarykově univerzitě. Momentálně také pracuji jako pedagog a vychovatel na základní škole. Baví mě organizace různých dětských akcí a programů, které můžete třeba i s MOONEM zažít. :)

DSCF1090.jpg
Lucie Peštová

Body and Mind

Zástupkyně vedoucí centra

Ahoj já jsem Naty a jsem studentka obchodní akademie Slaný. Tanci se věnuji už od tří let, začala jsem chodit na latinsko americké tance, které jsem dělala 5 let. Poté jsem 3 roky tancovala Street dance. Jelikož jsem se od mala stavěla na špičky a hrozně mě to bavilo, tak jsem začala v jedenácti letech dělat Show dance, který jsem dělala 4 roky. Také jsem 2 roky cvičila moderní gymnastiku. Nyní se věnuji už druhým rokem i MTV dance.

IMG_20210809_141255_resized_20210818_102914008.jpg
NATÁLIE BARCALOVÁ

Show dance A

Mini dance

Gymnastika A

LEONTÝNA MEJDROVÁ

Street dance C

TikTok Dance

Vedoucí recepce

Ahoj, jmenuji se Leontýna, ale lidi mi říkají Lea. Už od malička se věnuji sportu. Začínala jsem s volejbalem ze kterého jsem následovně přešla na basketbal. I přes moji úspěšnost v míčových sportech, mě vždy lákal tanec kterému se momentálně věnuji pátým rokem, z čehož se celých pět let věnuji Street dance, který už druhým rokem v TSC Moon vyučuji. Když mě zrovna neuvidíte na tanečním sále můžete mě potkat na naší recepci. Studuji střední zdravotnickou školu na Kladně. Práce s dětmi mě moc baví a těším se na všechny, kteří to se mnou přijdou pořádně rozjet!

Jmenuju se Alena. Momentálně studuji na střední škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Tancuji už od svých šesti let. Jako malá jsem se čtyři roky věnovala sportovnímu aerobiku a poté jsem přešla na styl show dance, kterému se teď věnuji pátým rokem. Také už tři roky dělám pole dance a v posledním roce se vzdělávám v tanečních stylech mtv dance a street dance. Kromě tance mě také naplňuje práce s dětmi a hudba.

D3701548-93A1-4F2A-A4B5-B82D4AFAD7DB.jpeg
ALENA STANÍČKOVÁ

Show dance B

Moderní gymnastika B

Ahoj, jmenuji se Bára a orientálnímu tanci se věnuji 15 let, jak klasickému orientálnímu tanci, tak jeho moderním formám. Od roku 2009 působím v tanečním souboru Sirrael, se kterým jsme se účastnili nejrůznějších veřejných vystoupení a tanečních soutěží, z úspěchů např. 1. místo na Mistrovství ČR CDO, 4. Místo na ME a řada dalších. Dále se vzdělávám u předních lektorů v oboru. Kromě tance se věnuji hudbě, zpívám, hraji na klavír a varhany. Vystudovala jsem hudební gymnázium v Praze a nyní studuji Hudební výchovu a Český jazyk na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity.

IMG_0802.JPG
Barbora
Harigelová

Orientální tance

bottom of page