LEKTORI.jpg
IMG_8650.jpg
Tereza Peštová

Street dance A

Street dance B 

Retro dance 

Vedoucí centra

Ahoj, jmenuji se Terka! Tanci se věnuji od 3 let, nejdříve jsem dělala 10 let sportovní aerobik a poté jsem začala dělat i street dance, tomu se nyní věnuji 11 let. Tanečníky budu učit letos 7 rokem. Mám vystudovaná multimédia a momentálně pracuji jako moderátor v rádiu Relax a v České televizi. Tanec a učení dětí mě velmi naplňuje, a proto jsem se rozhodla se tomu věnovat naplno a stala jsem se tak vedoucím celého TSC MOON a lepší věc jsem nemohla udělat.

IMG_8612.jpg
Lucie Faltisová

MTV dance

FIT dance

Vedoucí ekonomického oddělení

Ahoj, jmenuji se Lůca! Již 6 let jsem se věnovala show dance, moderně a baletu a 5 let se věnuji street dancu. Tančila jsem na Kladně a nyní v Praze. Mám za sebou 3 roky lektorské praxe. Baví mě se pořád vzdělávat ve formě navštěvování tanečních workshopů všeho druhu a načerpané znalosti se snažím předávat dál a dál. Mám vystudovanou střední ekonomickou školu s cestovním ruchem a nyní pokračuji ve studiu na vysoké škole obchodní - obor Management leteckých podniků, kde jsem již úspěšně dokončila bakalářské studium.

Ahoj, jmenuji se Áďa. Vystudovala jsem Střední odbornou zdravotnickou školu v Praze. Tanci se věnuji již od 7 let. Zkoušela jsem i aerobik, ale od 8 let se věnuji show dance. V tanečním světě jsem 2x dosáhla druhého místa v mistrovství ČR, ale i několika jiných hezkých umístění v soutěžích. Momentálně se více zabývám stylem contemporary dance, který vám budu předávat v open classech.

DSCF1042.jpg
Adéla Faltisová

Contemporary open classes

Ahoj, jmenuji se Anděla, pro tebe Angee. Chodím na Obchodní akademii na Kladně, ale studovala jsem hudbu, které se věnuji od malinka. Zpívám, hraju na klavír a samozřejmě tancuju. Ráda se pohybuju na sociálních sítích, kde se snažím vytvářet svůj originální obsah.

IMG_8731.jpg
Anděla Dočekalová

Tik tok dance

Make-up artistka

Ahoj, jmenuji se Lucka a věnuji se tanci od dětství, mám 18letou pedagogickou praxi z toho jsem 5 rokem ve vedení tanečního centra. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu a arteterapeutické vzdělání na Masarykově univerzitě, momentálně studuji školský management. Pracuji v managementu se sportovním zbožím.

DSCF1090.jpg
Lucie Žáková

Body and Mind

Zástupkyně vedoucí centra

Ahoj, jmenuji se Milena a pracuji jako učitelka ve školce. Také jsem trenérka moderní gymnastiky a baletu v TSC Moon. Gymnastiku jsem cvičila již od pěti let závodně v Praze a stále ji ještě aktivně cvičím. Již 10 let trénuji moderní gymnastky nejprve v Praze, nyní zde na Kladně.

IMG_8625.jpg
Milena Nyklesová

Moderní gymnastika A

Moderní gymnastika C

Ahoj, jmenuji se Patricie a studuju na Obchodní akademii v Kladně. 3 roky jsem tančila hiphop v Moskvě a 3 roky jsem dělala sportovní aerobik na Kladně.

IMG_8708.jpg
Patricie Seidlová

Mini dance

Tik tok dance 

Správce recepce

Ahoj já jsem Naty a jsem studentka obchodní akademie Slaný. Tanci se věnuji už od tří let, začala jsem chodit na latinsko americké tance, které jsem dělala 5 let. Poté jsem 3 roky tancovala Street dance. Jelikož jsem se od mala stavěla na špičky a hrozně mě to bavilo, tak jsem začala v jedenácti letech dělat Show dance, který jsem dělala 4 roky. Také jsem 2 roky cvičila moderní gymnastiku. Nyní se věnuji už druhým rokem i MTV dance.

IMG_20210809_141255_resized_20210818_102914008.jpg
NATÁLIE BARCALOVÁ

Show dance A

LEONTÝNA MEJDROVÁ

Street dance C

Ahoj, jmenuji se Leontýna, ale lidi mi říkají Lea. Už od malička se věnuji sportu. Začínala jsem s volejbalem ze kterého jsem následovně přešla na basketbal. I přes moji úspěšnost v míčových sportech, mě vždy lákal tanec kterému se momentálně věnuji čtvrtým rokem, z čehož se celé čtyři roky věnuji Street dance. Studuji střední zdravotnickou školu na Kladně. Práce s dětmi mě moc baví a těším se na všechny, kteří to se mnou přijdou pořádně rozjet!

Jmenuju se Alena. Momentálně studuji na střední škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Tancuji už od svých šesti let. Jako malá jsem se čtyři roky věnovala sportovnímu aerobiku a poté jsem přešla na styl show dance, kterému se teď věnuji pátým rokem. Také už tři roky dělám pole dance a v posledním roce se vzdělávám v tanečních stylech mtv dance a street dance. Kromě tance mě také naplňuje práce s dětmi a hudba.

D3701548-93A1-4F2A-A4B5-B82D4AFAD7DB.jpeg
ALENA STANÍČKOVÁ

Show dance B

image2.jpeg
Lucie Landová

Moderní gymnastika B

Mé jméno je Lucie, v minulosti jsem se 3 roky věnovala aerobiku. Poté jsem se zaměřila na všestrannost, které se věnuji asi 5 let a následně na moderní gymnastiku. Momentálně studuji hotelovou školu v Praze a již druhým rokem působím jako lektorka moderní gymnastiky zde v TSC MOON.

Ahoj, jmenuji se Bára a orientálnímu tanci se věnuji 15 let, jak klasickému orientálnímu tanci, tak jeho moderním formám. Od roku 2009 působím v tanečním souboru Sirrael, se kterým jsme se účastnili nejrůznějších veřejných vystoupení a tanečních soutěží, z úspěchů např. 1. místo na Mistrovství ČR CDO, 4. Místo na ME a řada dalších. Dále se vzdělávám u předních lektorů v oboru. Kromě tance se věnuji hudbě, zpívám, hraji na klavír a varhany. Vystudovala jsem hudební gymnázium v Praze a nyní studuji Hudební výchovu a Český jazyk na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity.

IMG_0802.JPG
Barbora
Harigelová

Orientální tance