top of page
FB2.pdf.jpg
Srdečně Vás zveme na nábor do TSC MOON
pro školní rok 2023/2024!
IG.pdf.jpg

Jak probíhá nábor do kurzu?

Přihlásit do kurzu se můžete vyplněním online přihlášky, kterou naleznete v odkazu níže. 

Navštivte nás 4. a 5. 9. na adrese Arménská 3294 Kladno, kde jsme pro Vás připravili nezávaznou možnost si Vámi vybraný kurz ZDARMA vyzkoušet na ukázkové lekci. Pokud nemáte možnost se dostavit na nábor, ale měli byste zájem o ukázkovou lekci neváhejte se na nás obrátit na info@tscmoon.cz rádi vše vyřídíme individuálně.

Výstřižek.JPG

Jak probíhají ukázkové lekce a co si vzít s sebou?

Přijďte na Vámi vybraný kurz v daný termín, můžete samozřejmě vyzkoušet libovolný počet ukázkových lekcí. Doporučujeme dorazit s předstihem. Lektor následně představí taneční styl a poví Vám stručně, jak lekce probíhají, co se na nich děje a jaká je organizace taneční sezóny. Následně si děti mohou vyzkoušet, jak lekce probíhá. Každý lektor vyučuje s individuálními rozdíly, proto mohou lekce mít odlišný průběh. 

S sebou pro tanečnici/ka pohodlné oblečení, ve kterém se cítí dobře. Nejlépe sportovní oblečení, např. tepláky, legíny a tričko, případně trikot. Na nohy jsou ideální bavlněné ponožky, případně taneční piškoty nebo tenisky na přezutí. Sál je vybaven profesionálním tanečním povrchem, proto prosíme o obuv s podrážkou, která nezanechává šmouhy.  Určitě nezapomeňte na lahev s pitím pro dodržování pitného režimu a dobrou náladu :)

Jak se platí kurzovné?

Platba se provádí v hotovosti na recepci centra nebo bezhotovostně na účet.
Číslo účtu u banky: 1211736004/2700
Variabilní symbol je rodné číslo přihlašovaného. Splatnost příspěvku je do: 30. 9. 2023

Rozpočet lekcí je od října do konce května, pro každou skupinu to vychází na cca 30-31lekcí (kde jsou odečteny svátky a prázdniny). Zahajujeme lekce již od 11. 9. a předpokládaný konec v týdnu od 17. - 21.6. , abychom zajistili garanci hodin v případě nějakého výpadku. Soutěže, vystoupení a soustředění také nejsou započteny do ceny výuky a jsou od nás nadstavbou kurzů, které nezpoplatňujeme , slouží právě také jako náhrada.

Jaké taneční styly vyučujeme?

V našem centru nabízíme nepřeberné množství různých tanečních stylů.  Najdete u nás vyžití od street dance, přes show dance, Tik Tok dance až po retro dance a další.  Podrobný rozpis s popisem daného stylu naleznete v sekci "Taneční styly".

Pro koho jsou taneční lekce určeny?

Taneční lekce jsou přístupné, jak začátečníkům tak i pokročilým od 3 let. Kurzy jsou v našem centru uzpůsobeny ve většině případů dvěma výkonnostním a věkovým kategoriím. Kurzy s třídou "A" jsou určeny starším a zkušenějším tanečníkům, na které jsou kladeny vyšší nároky, mají delší tréninky a účastní se více tanečních soutěží. Kdežto například "B" jsou mladší a méně zkušené děti.  V případě volné kapacity kurzů je možné tanečníka přeřadit do vyšší či nižší kategorie dle požadavku a našeho posouzení.  

Kdy začínají lekce?

Pravidelné lekce začínají od 11. 9. 2022 dle rozvrhu, který najdete v sekci "Rozvrh kurzů a ceník" nebo přes odkaz níže.

Na koho se mohu obrátit?

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na emailové adrese info@tscmoon.cz nebo na tel.: 722 222 972. 

Musím se účastnit náboru jako stávající člen ?

Naši stávající členové nemají účast na náborových dnech povinnou, stačí pouze vyplnit a zaslat novou přihlášku.

bottom of page