DTbfCOVg.jpeg
Srdečně Vás zveme na nábor do kurzu pro rok 2021/2022

Jak probíhá nábor do kurzu?

Přihlásit do kurzu se můžete vyplněním online přihlášky, kterou naleznete v odkazu níže. 

Navštivte nás ve dnech 1.-2. 9. 2021 na adrese Arménská 3294 Kladno, kde jsme pro Vás připravili nezávaznou možnost si Vámi vybraný kurz ZDARMA vyzkoušet na ukázkové lekci. Pokud nemáte možnost se v těchto dnech dostavit na nábor, ale měli byste zájem o ukázkovou lekci neváhejte se na nás obrátit na info@tscmoon.cz rádi vše vyřídíme individuálně.

gRpZS_SA.jpeg
A-YEZa3g.jpeg

Jak probíhají ukázkové lekce a co si vzít s sebou?

Přijďte na Vámi vybraný kurz v daný termín, můžete samozřejmě vyzkoušet libovolný počet ukázkových lekcí. Doporučujeme dorazit s předstihem. Lektor následně představí taneční styl a poví Vám stručně, jak lekce probíhají, co se na nich děje a jaká je organizace taneční sezóny. Následně si děti mohou vyzkoušet, jak lekce probíhá. Každý lektor vyučuje s individuálními rozdíly, proto mohou lekce mít odlišný průběh. 

S sebou pro tanečnici/ka pohodlné oblečení, ve kterém se cítí dobře. Nejlépe sportovní oblečení, např. tepláky, legíny a tričko, případně trikot. Na nohy jsou ideální bavlněné ponožky, případně taneční piškoty nebo tenisky na přezutí, protože sál je vybaven profesionálním tanečním povrchem. Určitě nezapomeňte na lahev s pitím pro dodržování pitného režimu a dobrou náladu :)

Jak se platí kurzovné?

Platba se provádí v hotovosti na recepci centra nebo bezhotovostně na účet.
Číslo účtu u banky: 1211736004/2700
Variabilní symbol je rodné číslo přihlašovaného. Splatnost příspěvku je do: 30. 9. 2021

Rozpočet lekcí je od října do konce května, pro každou skupinu to vychází na cca 30-31lekcí (kde jsou odečteny svátky a prázdniny). Zahajujeme lekce již od 6.9. a předpokládaný konec v týdnu od 7.-13.6. , abychom zajistili garanci hodin v případě nějakého výpadku. Soutěže, vystoupení a soustředění také nejsou započteny do ceny výuky a jsou od nás nadstavbou kurzů, které nezpoplatňujeme , slouží právě také jako náhrada.

Jaké taneční styly vyučujeme?

V našem centru nabízíme nepřeberné množství různých tanečních stylů.  Najdete u nás vyžití od moderní gymnastiky, přes street dance, show dance, Tik Tok dance až po retro dance a další.  Podrobný rozpis s popisem daného stylu naleznete v sekci "Taneční styly".

Pro koho jsou taneční lekce určeny?

Taneční lekce jsou přístupné, jak začátečníkům tak i pokročilým od 3 let. Kurzy jsou v našem centru uzpůsobeny ve většině případů dvěma výkonnostním a věkovým kategoriím. Kurzy s třídou "A" jsou určeny starším a zkušenějším tanečníkům, na které jsou kladeny vyšší nároky, mají delší tréninky a účastní se více tanečních soutěží. Kdežto například "B" jsou mladší a méně zkušené děti.  V případě volné kapacity kurzů je možné tanečníka přeřadit do vyšší či nižší kategorie dle požadavku a našeho posouzení.  

Kdy začínají lekce?

Pravidelné lekce začínají od 6.9. 2021 dle rozvrhu, který najdete v sekci "Rozvrh kurzů a ceník" nebo přes odkaz níže.