top of page
Srdečně Vás zveme na nábor do MOON GYMU
na školní rok 2023/2024!
MOONGYMIG.pdf.jpg

Jak probíhá nábor do kurzu?

Přihlásit do kurzu se můžete vyplněním online přihlášky, kterou naleznete v odkazu níže. 

Navštivte nás 4. 9. na adrese nám. Sítná 3127 Kladno, kde jsme pro Vás připravili nezávaznou možnost si Vámi vybraný kurz ZDARMA vyzkoušet na ukázkové lekci. Pokud nemáte možnost se dostavit na nábor, ale měli byste zájem o ukázkovou lekci neváhejte se na nás obrátit na info@tscmoon.cz rádi vše vyřídíme individuálně.

náborgym_edited.jpg

Jak probíhají ukázkové lekce a co si vzít s sebou?

Přijďte na Vámi vybraný kurz v daný termín, můžete samozřejmě vyzkoušet libovolný počet ukázkových lekcí. Doporučujeme dorazit s předstihem. Lektor následně představí taneční styl a poví Vám stručně, jak lekce probíhají, co se na nich děje a jaká je organizace taneční sezóny. Následně si děti mohou vyzkoušet, jak lekce probíhá. Každý lektor vyučuje s individuálními rozdíly, proto mohou lekce mít odlišný průběh. 

S sebou pro dítě pohodlné oblečení, ve kterém se cítí dobře. Nejlépe sportovní oblečení, např. tepláky, legíny a tričko, případně trikot. Na nohy jsou ideální bavlněné ponožky, případně taneční piškoty nebo tenisky na přezutí. Sál je vybaven profesionálním povrchem, proto prosíme o obuv s podrážkou, která nezanechává šmouhy.  Určitě nezapomeňte na lahev s pitím pro dodržování pitného režimu a dobrou náladu. :)

Jak se platí kurzovné?

Platba se provádí v hotovosti na recepci centra nebo bezhotovostně na účet.
Číslo účtu u banky: 1211736004/2700
Variabilní symbol je rodné číslo přihlašovaného. Splatnost příspěvku je do: 30. 9. 2023

Rozpočet lekcí je od října do konce května, pro každou skupinu to vychází na cca 30-31lekcí (kde jsou odečteny svátky a prázdniny). Zahajujeme lekce již od 6.9. a předpokládaný konec v týdnu od 17. - 21.6., abychom zajistili garanci hodin v případě nějakého výpadku. Soutěže, vystoupení a soustředění také nejsou započteny do ceny výuky a jsou od nás nadstavbou kurzů, které nezpoplatňujeme, slouží právě také jako náhrada.

Pro koho jsou lekce určeny?

Lekce jsou přístupné, jak začátečníkům tak i pokročilým dětem od 3 let. Kurzy jsou v našem centru uzpůsobeny ve většině případů dvěma výkonnostním a věkovým kategoriím. Kurzy s třídou "A" jsou určeny starším a zkušenějším, na které jsou kladeny vyšší nároky, mají delší tréninky a účastní se více soutěží a vystoupeních. Kdežto například "B" jsou mladší a méně zkušené děti.  V případě volné kapacity kurzů je možné tanečníka přeřadit do vyšší či nižší kategorie dle požadavku a našeho posouzení.  

Kdy začínají lekce?

Pravidelné lekce začínají od 11.9. 2023 dle rozvrhu, který najdete v sekci "Rozvrh kurzů a ceník" nebo přes odkaz níže.

Na koho se mohu obrátit?

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na emailové adrese info@tscmoon.cz nebo na tel.: 722 222 972. 

Musím se účastnit náboru jako stávající člen ?

Naši stávající členové nemají účast na náborových dnech povinnou, stačí pouze vyplnit a zaslat novou přihlášku.

bottom of page