Nová vladní opatření a venkovní tréninky

Dobrý večer,


máme tu další vládní nařízení a s ním jsou bohužel opět spojené naše (vaše) lekce. Náš sál jsme museli již v pátek uzavřít a nesmíme tedy trénovat ve vnitřních prostorech. V létě jsme s naším ceníkem zveřejnili na našich webových stránkách i podrobnější informace o zápisném. Většina z vás se divila, že lekce začínají již druhý týden v září. Za normálních okolností by lekce začínaly na přelomu září/říjen, ale báli jsme se jakýchkoliv omezení a překážek. Rozhodli jsme se začít na začátku září pro naplnění dotací hodin, které je za zápisné.


Nechceme ukončit lekce a to především kvůli dětem. Pravidelný pohyb je pro ně důležitý a lekce mají děti zaplacené, proto jsme se rozhodli je přesunout ven, kde mohou probíhat dokonce v počtu 20 dětí. Prosíme vás, abyste děti teple oblékli a pustili je s námi na hodinu ven. Budeme na vás před centrem čekat za každého počasí (i za deště) a budeme se snažit si lekci s dětmi užít co nejvíce.


Bohužel jsme v rámci ztížených venkovních podmínek nuceni na těchto 14 dní také poupravit rozvrh lekcí. Dočasný rozvrh můžete vidět pod tímto příspěvkem.


Děkujeme za spolupráci,


Tým TSC MOON


70 zobrazení