top of page

Nová vladní opatření a venkovní tréninky

Dobrý večer,


máme tu další vládní nařízení a s ním jsou bohužel opět spojené naše (vaše) lekce. Náš sál jsme museli již v pátek uzavřít a nesmíme tedy trénovat ve vnitřních prostorech. V létě jsme s naším ceníkem zveřejnili na našich webových stránkách i podrobnější informace o zápisném. Většina z vás se divila, že lekce začínají již druhý týden v září. Za normálních okolností by lekce začínaly na přelomu září/říjen, ale báli jsme se jakýchkoliv omezení a překážek. Rozhodli jsme se začít na začátku září pro naplnění dotací hodin, které je za zápisné.


Nechceme ukončit lekce a to především kvůli dětem. Pravidelný pohyb je pro ně důležitý a lekce mají děti zaplacené, proto jsme se rozhodli je přesunout ven, kde mohou probíhat dokonce v počtu 20 dětí. Prosíme vás, abyste děti teple oblékli a pustili je s námi na hodinu ven. Budeme na vás před centrem čekat za každého počasí (i za deště) a budeme se snažit si lekci s dětmi užít co nejvíce.


Bohužel jsme v rámci ztížených venkovních podmínek nuceni na těchto 14 dní také poupravit rozvrh lekcí. Dočasný rozvrh můžete vidět pod tímto příspěvkem.


Děkujeme za spolupráci,


Tým TSC MOON


71 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page